forex trading logo

Partneři

Děkujeme našim partnerům za finanční podporu v roce 2016

SUŠICKÉ SLUŽBY A LESY, s.r.o.

LANGAS, s.r.o.

ASTER PHARMA, s.r.o.

KOVALTOS, s.r.o.

SOLODOOR, a.s.

ZÁPADOČESKÉ KONZUMNÍ DRUŽSTVO SUŠICE

MUDr. Josef Löffelmann

Přihláška

Pro přihlášení do klubu je nutné vyplnit "Žádost o zařazení do Judoclubu Sušice", kterou si můžete stáhnout zde.

Kde cvičíme

ZŠ T. G. Masaryka
Dr. E. Beneše 129
342 01 Sušice

Kontakty

Kontaktní adresa:
JUDOCLUB SUŠICE, z.s.
Scheinostova 970, 342 01 Sušice
IČ: 270 56 996
mob.: 721 852 302
info.judoclubsusice@centrum.cz
--------------------------------------

Bankovní spojení:
Komerční banka
115-1549230297/0100
------------------------------------

Spolek:
zapsán ve spolkovém rejstříku, vedeného Krajským soudem v Plzni, oddíl L, vložka 4669

JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
Aktuality
MISTROVSTVÍ SLOVENSKÉ REPUBLIKY 17.9.2016 PDF Tisk

Sušický KATA TEAM poprvé vycestoval za státní hranice. V sobotu 17. září 2016 se zúčastnil Mistrovství Slovenské republiky v Bratislavě, kde vybojoval cené kovy včetně mistrovského titulu v kategorii mládeže.

NAGE-NO-KATA - mládež

1. místo Eva Marešová a Veronika Heberleinová - Mistryně Slovenské republiky

NAGE-NO-KATA - senioři

3. místo Petr Kämpf a Miloslav Lerch

KATAME-NO-KATA - senioři

4. místo Petr Kämpf a Miloslav Lerch

 

 
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ 5. - 30. ZÁŘÍ PDF Tisk

Přihlásit se můžete:

Telefonicky na čísle 721 852 302 - každý den 8:00 - 20:00

Osobně před tréninkem - každé pondělí a čtvrtek 15:30 - 16:00

Nově - elektronickou registraci ČSJu ZDE,

kliknutím na červený otazník se vám rozbalí nabídka krajů, zvolte Plzeňský a otevře se vám seznam všech klubů v kraji, ve kterém vyhledáte Judoclub Sušice (7. v seznamu) a vyplníte požadované registrační údaje

 
ZLATÝ MUŽ Z RIA PDF Tisk

Čtvrtek 15.9. ČT2 od 20:00 - Odkaz na dokument České televize zde

 
VÝSLEDKY - ĆESKÝ POHÁR BRNO 10.9.2016 PDF Tisk

DOROSTENCI

3. místo Aleš Zemen váha nad 90 kg

DOROSTENKY

5. místo Veronika Heberleinová váha do 57 kg

7. místo Eva Marešová váha do 63 kg

Natálie Tušerová

 
OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ - LUKÁŠ KRPÁLEK PDF Tisk

LUKÁŠ KRPÁLEK, muži do 100 kg, OH RIO - více zde...

 
RANKING LIST ČR - JEDNOTLIVCI PDF Tisk

Juniorky

12. místo Eva Marešová - váha do 63 kg - 6 bodů

Dorostenci

1. místo Aleš Zemen - váha + 90 kg - 30 bodů

Dorostenky

3. místo Eva Marešová - váha do 63 kg - 18 bodů

10. místo Veronika Heberleinová - váha do 52 kg - 8 bodů

Mladší žáci

6. místo Ondřej Korec - váha do 38 kg - 16 bodů

Mladší žákyně

15. místo Julie Kratochvílová - váha do 40 kg - 2 body

 
VÝSLEDKY - CHOMUTOV - ČESKÝ POHÁR 11.6.2016 PDF Tisk

DOROSTENCI

2. místo Aleš Zemen váho nad 90 kg

DOROSTENKY

2. místo Eva Marešová váha do 63 kg

9. místo Veronika Heberleinová váha do 52 kg

MLADŠÍ ŽÁCI

3. místo Ondřej Korec váha do 38 kg

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 28

Judoclub Sušice

Kalendář soutěží

=06.02.= Kaplice (rozpis)
=20.02.= ČP Ostrava (rozpis)
=27.02.= Mar. Lázně (rozpis)
---------------------------------------
=05.03.= Neratovice (rozpis)
=06.03.= Blatná - seminář
=12.03.= ČP Jablonec (rozpis)
=18.03. = Písek (rozpis)
=19.03. = Mar. Lázně (rozpis)
---------------------------------------
=02.04.= Týn nad Vltavou (rozpis)
=09.04.= Cheb (rozpis)
=09.04.= Dačice (rozpis)
=23.04.= Nepomuk (rozpis)
=24.04.= Kamenice (rozpis)
=30.04.= Blatná (rozpis)
---------------------------------------
=07.05.= Prachatice (rozpis 1)
=07.05.= Prachatice (rozpis 2)
=21.05.= K. Vary (rozpis)
=28.05.= Jablonec Kata (rozpis)
=28.05.= USK Praha (rozpis)
---------------------------------------
=04.06.= Sokolov (rozpis)
=05.06.= Dor. liga 2. kolo
=11.06.= ČP Chomutov (rozpis)
---------------------------------------
=06.08.= LOH
---------------------------------------
=10.09.= ČP Brno (rozpis)
=17.09.= Bratislava Kata (rozpis)
=24.09.= Prachatice (rozpis)
=25.09.= Praha Kata (rozpis)
---------------------------------------
=01.10.= ČP Teplice (rpzpis)
=29.10.= Prachatice (rozpis)
---------------------------------------
=05.11.= Brno MČR (rozpis)
=12.11.= PČR ml. žactvo (rozpis)
---------------------------------------
=17.12.= Blovice (odhad)
---------------------------------------
ROK 2015

=14.02.= ČP Ostrava (rozpis)
---------------------------------------
=14.03.= ČP Jablonec (rozpis)
=20.03.= Písek (rozpis)
=21.03.= Benešov (rozpis)
---------------------------------------
=02.04.= Čáslav 2.-3. 4. Kemp
=04.04.= Týn nad Vltavou (rozpis)
=11.04.= Nepomuk (rozpis)
=18.04.= Dačice - (rozpis)
=19.04.= Seminář Nage-no-kata
---------------------------------------
=02.05.= Blatná (rozpis)
=09.05.= Prachatice (rozpis1, rozpis2)
=16.05.= Praha (rozpis)
=23.05.= Vybraná mláďata
informace u trenéra!
=23.05.= JABLONEC (rozpis)
---------------------------------------
=06.06.= Beroun (rozpis)
=13.06.= ČP Chomutov (rozpis)
---------------------------------------
=09.08.= Letní tábor 9.-21. 8.
---------------------------------------
=19.09.= ČP Brno (rozpis)
=26.09.= Prachatice (rozpis)
---------------------------------------
=03.10.= ČP Teplice (rozpis)
=10.10.= Č. Budějovice (rozpis)
=17.10.= Seminář
=31.10.= Prachatice (mláďata)
=31.10.= Prachatice (rozpis)
---------------------------------------
=07.11.= MČR LITOMĚŘICE (rozpis)
=14.11.= MČR PRAHA (rozpis)
=28.11.= Domažlice (rozpis)
---------------------------------------
=05.12.= Beroun (rozpis)
=12.12.= Prachatice (rozpis)
=19.12.= Blovice (rozpis)
---------------------------------------




Založeno na Joomla!. Designed by: driving game seat monthly web hosting Valid XHTML and CSS.