forex trading logo

Partneři

Děkujeme našim partnerům za finanční podporu v roce 2016

SUŠICKÉ SLUŽBY A LESY, s.r.o.

LANGAS, s.r.o.

ASTER PHARMA, s.r.o.

KOVALTOS, s.r.o.

SOLODOOR, a.s.

ZÁPADOČESKÉ KONZUMNÍ DRUŽSTVO SUŠICE

MUDr. Josef Löffelmann

Kde cvičíme

ZŠ T. G. Masaryka
Dr. E. Beneše 129
342 01 Sušice

Kontakty

Kontaktní adresa:
JUDOCLUB SUŠICE, z.s.
Scheinostova 970, 342 01 Sušice
IČ: 270 56 996
mob.: 721 852 302
info.judoclubsusice@centrum.cz
--------------------------------------

Bankovní spojení:
Komerční banka
115-1549230297/0100
------------------------------------

Spolek:
zapsán ve spolkovém rejstříku, vedeného Krajským soudem v Plzni, oddíl L, vložka 4669

JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
Aktuality
VÝSLEDKY - BENEŠOV 18.2.2017 PDF Tisk

STARŠÍ ŽÁCI M15

5. místo Ondřej Korec váha do 42 kg

MLADŠÍ ŽÁCI M13

5. místo Samuel Adámek váha do 34 kg

7. místo Lukáš Weigner váha do 30 kg

MLÁĎATA U11

3. místo Martin Malát váha do 37 kg

MLÁĎATA U9

3. místo Jana Šímová váha do 24 kg

 

 
ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA PRO ROK 2017 PDF Tisk

Informace ke zdravotní prohlídce - soubor pdf

Formulář ke zdravotní prohlídce - soubor pdf

 
NOMINACE ZÁVODNÍKŮ 2017 PDF Tisk

Nominace závodníků klubu na soutěže pořádané v České republice pro rok 2017 - soubor pdf

 
KATA - TALENT ROKU 2016 PDF Tisk

Eva Marešová a Veronika Heberleinová obdrželi od Českého svazu judo ocenění

Foto z akce bude uveřejněno později

 
VÝSLEDKY - BLOVICE 17.12.2016 PDF Tisk

MLADŠÍ ŽÁCI

3. místo Ondřej Korec váha do 42 kg

5. místo Václav Hubač váha do 42 kg

MLÁĎATA

1. místo Lukáš Weigner váha do 32 kg

3. místo MArtin Malát váha do 35 kg

KOŤATA

4. místo David Malát váha do 25 kg

 
VÝSLEDKY - BEROUN 10.12.2016 PDF Tisk

MLADŠÍ ŽÁCI

3. místo Ondřej Korec váha do 42 kg

4. místo Jan Valík váha do 50 kg

5. místo Jan Dražka váha do 34 kg

6. místo Štěpán Hlavenka váha do 38 kg

MLÁĎATA

2. místo Lukáš Weigner váha do 31 kg

3. místo Samuel Adámek váha do 32 kg

 
VÝSLEDEK - DOMAŽLICE 3.1.2016 PDF Tisk

MLADŠÍ ŽÁCI

3. místo Ondřej korec váha do 42 kg

3. místo Jan Dražka váha do 34 kg

MLÁĎATA

1. místo Lukáš Weigner váha do 31 kg

2. místo Samuel Adámek váha do 32 kg

KOŤATA

2. místo Eliška Radová váha do 23 kg

3. místo Jana Šímová váha do 23 kg

 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 30

Judoclub Sušice

Kalendář soutěží

VYSVĚTLIVKY
Tučně - schválené soutěže

Obyčejně - zvažované/náhradní

Kalendář soutěží a akcí 2017
platný k 22.1.2017 - zde

ROK 2017
---------------------------------------
LEDEN
=28.01.= Olomouc (rozpis)

---------------------------------------
ÚNOR
=04.02.= Kaplice (rozpis)

=18.02.= Benešov (rozpis)
=25.02.= Ostrava (rozpis)
=25.02.= M. Lázně (rozpis)
---------------------------------------
BŘEZEN
=04.03.= Sportovní ples Sušice
=11.03.= Nepomuk (rozpis)
=18.03. = DL1 - Zemen (rozpis)
=25.03.= Jablonec (rozpis)
=25.03.= M. Lázně (rozpis)
---------------------------------------
DUBEN
=01.04.= Týn (rozpis)
=08.04.= Cheb (rozpis)
=22.04.= ČP Družstva (rozpis)
=23.04.= MČR Hranice (rozpis)
=29.04.= Blatná (rozpis)
=??.??.= Kamenice (rozpis)
---------------------------------------
KVĚTEN
=06.05.= Prachatice (rozpis)
=06.05.= Karlovy Vary (rozpis)
=13.05.= MČR družstev (rozpis)
=14.05.= Praha (rozpis)
=27.05.= Dačice (rozpis)
---------------------------------------
ČERVEN
=03.06.= DL2 - Zemen (rozpis)
=10.06.= Chomutov (rozpis)
=17.06.= Č. Budějovice (rozpis)
---------------------------------------
ČERVENEC
=
---------------------------------------
SRPEN
=
---------------------------------------
ZÁŘÍ
=16.09.= Brno (rozpis)
=23.09.= Mar. Lázně (rozpis)
=30.09.= Prachatice (rozpis)

---------------------------------------
ŘÍJEN
=01.10.= Praha (rozpis)
=07.10.= Teplice (rozpis)
=14.10.= DL 3 - Zemen
=21.10.= PČR Jičín U15 (rozpis)
=28.10.= Prachatice (rozpis)
---------------------------------------
LISTOPAD
=04.11.= MČR Brno(rozpis)
=11.11.= PČR M. Boleslav (rozpis)
=25.11.= Domažlice (rozpis)
=26.11.= DL 4 - Zemen
---------------------------------------
PROSINEC
=02.12.= Kaplice (rozpis)
=??.??.= Beroun (rozpis)
=16.12.= Blovice (rozpis)
---------------------------------------


---------------------------------------
Absolvované soutěže
v roce 2016

---------------------------------------
=06.02.= Kaplice (rozpis)
=20.02.= ČP Ostrava (rozpis)
---------------------------------------
=06.03.= Blatná - seminář
=06.03.= DL 1 (rozpis)
=12.03.= ČP Jablonec (rozpis)
=18.03. = Písek (rozpis)
---------------------------------------
=02.04.= Týn nad Vltavou (rozpis)
=23.04.= Nepomuk (rozpis)
=24.04.= Kamenice (rozpis)
---------------------------------------
=07.05.= Prachatice (rozpis 1)
=07.05.= Prachatice (rozpis 2)
=28.05.= Jablonec Kata (rozpis)
=28.05.= USK Praha (rozpis)
---------------------------------------
=05.06.= DL 2 (rozpis)
=11.06.= ČP Chomutov (rozpis)
---------------------------------------
=10.09.= ČP Brno (rozpis)
=17.09.= Bratislava Kata (rozpis)
=24.09.= Mariánské Lázně (rozpis)
=25.09.= Praha Kata (rozpis)
---------------------------------------
=01.10.= ČP Teplice (rozpis)
=14.10.= KP Plzeň (rozpis)
=16.10.= DL 3 (rozpis)
=29.10.= Prachatice (rozpis 1)
=29.10.= Prachatice (rozpis 2)
---------------------------------------
=05.11.= Brno MČR (rozpis)
=12.11.= PČR ml. žactvo (rozpis)
=17.10.= Písek (rozpis)
=17.10.= DL 4 (rozpis)
---------------------------------------
=03.12.= Domažlice (rozpis)
=10.12.= Beroun (rozpis)
=17.12.= Blovice (rozpis)

---------------------------------------




Založeno na Joomla!. Designed by: driving game seat monthly web hosting Valid XHTML and CSS.